LED21 Hliníkový profil LUMINES inLARGO 1m pro LED pásky, stříbrný

Hliníkový profil LUMINES inLARGO pro montáž LED páskůArchitektonický profil inLARGO LUMINES byl navržen pro instalaci až šesti... více informací »
LED21 Hliníkový profil LUMINES inLARGO 1m pro
Značka: LED21
649 Kč
Ověřit dostupnost
Hliníkový profil LUMINES inLARGO pro montáž LED páskůArchitektonický profil inLARGO LUMINES byl navržen pro instalaci až šesti...

Hliníkový profil LUMINES inLARGO pro montáž LED páskůArchitektonický profil inLARGO LUMINES byl navržen pro instalaci až šesti rovnoběžných pásů LED pásku. Díky tomu je díky vytvoření širokého zdroje světla ideální pro použití v kancelářích a obchodech. Je perfektní jako architektonický profil instalovaný ve stěnách místností. Způsob instalace:- oboustranná páska,- montážní pružiny, Příslušenství pro hliníkový profil inLARGO LUMINESDifuzory:* transparentní* matné* mléčné K nacvaknutí z horní části profiluZÁSLEPKY – KONCOVKY:- hliník, s otvorem nebo bez otvoruDALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ:- přímý konektor,- úhlový konektor 90 °,- úhlový příčný konektor,- úhlový konektor 120 °,- montážní profil – montážní pružiny

Další parametry: Rozměr 2m. . . . . . . . . .
Zlevněný produkt LED21 Hliníkový profil LUMINES inLARGO 1m pro LED pásky, stříbrný máte možnost dostat snadno tu zařazený v sekci architektonický! Nyní si můžete vybrat další výrobky z této sekce za super peníze.

Kvalitní produkt LED21 Hliníkový profil LUMINES inLARGO 1m pro LED pásky, stříbrný od značky s tradicí a dobrou pověstí LED21 máte možnost nakoupit právě nyní extra se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 649 Kč.