LED21 LED panel Backlit 40W 60x60cm 3200lm NEUTRÁLNÍ BÍLÁ DL2775

Tento závěsný LED panel o rozměru 595x595x22mm a příkonu 40W, lze použít jako ideální náhradu za osvětlení klasickými... více informací »
LED21 LED panel Backlit 40W 60x60cm 3200lm NEUTRÁLNÍ
Značka: LED21
539 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento závěsný LED panel o rozměru 595x595x22mm a příkonu 40W, lze použít jako ideální náhradu za osvětlení klasickými žárovkami o příkonu 220W.LED panel má díky mléčnému krytu ideální rozptyl světla. Světlo je příjemné a neoslňuje. Možnosti použití LED panelů v interiéru jsou velice široké. Nalézají využití v bytech, kancelářích, školních a zdravotnických zařízeních i průmyslových prostorech.Třída krytí – IP20.LED panel lze osadit do kazetového nebo sádrokartonového stropu. Panel lze také zavěsit na zeď nebo na lankové závěsy. Závěsy naleznete v záložce příslušenství (nejsou součástí panelu). Backlit – přímé svícení od zadní strany svítidla. Jednotlivé čipy svítí přes mléčný rasrtovaný difuzor kolmo ode dna panelu, čímže se nesnižuje účinost svícení. Pro optimální rozptyl světla musí být od difuzoru více odsazeny, čímž mírně zvětšuje výšku panelu. LED panel je úsporná a velmi výkonná náhrada klasických zářivkových těles všech rozměrů. Tenká světelná tělesa s velkou světelnou plochou se zahřívají jen nepatrně oproti standardním svítidlům. Díky rozložení LED diod lze LED panely využít všude tam, kde chcete mít dostatek rovnoměrného úsporného osvětlení.

Další parametry: Ekvivalent 200 W. Teplota / Barva světla Neutrální bílá. Rozměr 595×595. Tvar čtvercový. Světelný tok 3200 lm. Příkon 40 W. Stmívatelnost NE. Výška 22 mm. Životnost (hod.) 20.000. .
Výjimečný a žádaný výrobek jde pořídit taky tu na našich stránkách v kategorii svítidla! Pořiďte si zcela nové produkty z této sekce za výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další kousky od dodavatele LED21. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce LED21 má k dispozici kvalitní zboží