Ledin Redukce – Adaptér E14 – GU5,3

Tento adaptér Vám umožní osadit Vaše svítidlo LED žárovkou s jinou paticí. Kvalitní adaptér E14 - GU5,3, který změní závit... více informací »
Ledin Redukce - Adaptér
Značka: Ledin
29 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento adaptér Vám umožní osadit Vaše svítidlo LED žárovkou s jinou paticí. Kvalitní adaptér E14 – GU5,3, který změní závit E14 na patici GU5,3. Tyto adaptéry můžete koupit i samostatně, jsou použitelné nejen pro LED žárovky GU9 ale i pro klasické halogenové žárovky s touto paticí.Technická specifikace: adaptér – redukce E14 na GU5,3Závit: E14Napětí: 230VMateriál: alu/plast kompozit

Další parametry: . . . . . . . . . . Kvalitní a velmi žádaný produkt Ledin Redukce – Adaptér E14 máte možnost pořídit ještě tady na našem webu v populární sekci kabely a konektory! Pořiďte si zlevněné produkty z této populární rubriky za nejlepší ceny. Populární dodavatel Ledin pro své zákazníky nabízí kvalitní produkty. A tady je důkaz. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete více kousků od značky Ledin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.