LEDVANCE Vintage 1906 Carved Pendant Bottle oranž

Skleněný přívěsek na světlo Vyřezávaná láhev na přívěsek Retro nebo vintage vzhled elegantního závěsného svítidla Carved... více informací »
LEDVANCE Vintage 1906 Carved Pendant Bottle oranž
Značka: LEDVANCE
1 294 Kč1 785 Kč Sleva -27%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Skleněný přívěsek na světlo Vyřezávaná láhev na přívěsek Retro nebo vintage vzhled elegantního závěsného svítidla Carved Pendant Bottle od LEDVANCE je vidět na první pohled. Skleněné stínidlo má fazetový střih a připomíná staré časy. Uvnitř závěsného svítidla se také používají dekorativní žárovky nebo dovybavení. Závěsné svítidlo na láhev vyřezávané přívěsek je ideální pro moderní obytné prostory. Ať už v obývacím pokoji, jídelně, na chodbě nebo v ložnici, lze závěsné svítidlo Bottle Glass od Vintage Edition 1906 od LEDVANCE použít mnoha způsoby. Levný produkt LEDVANCE Vintage 1906 Carved Pendant lze zakoupit snadno tady na našem webu v sekci závěsná světla! Nyní získáte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za akční cenu.
Hodně prodávaný produkt je k získání zrovna na našem webu v populární kategorii závěsná světla! Nyní si můžete koupit unikátní výrobky z naší sekce snadno online.