Lindby Flavi koupelnové stropní světlo, chrom

Ideální pro použití v koupelně: stropní světlo Flavi s opálově bílým skleněným stínidlem Chcete-li si být jisti, že... více informací »
Lindby Flavi koupelnové stropní světlo
Značka: Lindby
1 035 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Ideální pro použití v koupelně: stropní světlo Flavi s opálově bílým skleněným stínidlem Chcete-li si být jisti, že můžete stropní světlo bez obav použít také v koupelně, přesvědčte se, zda má označení stupně krytí IP44, tak jako stropní světlo Flavi. Flavi má v podstatě velmi decentní a nenápadně moderní design. Opálově bílé skleněné stínidlo je doplněno lesklým chromovaným kruhem – dva materiály, které jdou dobře dohromady.
Velmi prodávaný produkt Lindby Flavi koupelnové stropní je k dispozici pohodlně na stránkách ve známé kategorii stropni svitidla. Nyní si můžete koupit akční kusy z této oblíbené rubriky za výhodné peníze! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další kvalitní produkty značky Lindby. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Lindby pro vás připravuje prvotřídní produkty. Udělejte si radost!