Lindby Mirza nástěnné světlo, kulaté, bílé

Bílé hliníkové nástěnné svítidlo Mirza v válcovém tvaru, dvojí výstup světla Mirza je jednoduchý, nadčasový zdroj světla s... více informací »
Lindby Mirza nástěnné světlo
Značka: Lindby
1 139 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Bílé hliníkové nástěnné svítidlo Mirza v válcovém tvaru, dvojí výstup světla Mirza je jednoduchý, nadčasový zdroj světla s velmi harmonickým výrazem, který lze použít v mnoha bytových prostředích. Těleso nebo stínidlo lampy je z hliníku a je v kulatém válcovém tvaru. V důsledku toho může světlo svítit nahoru a dolů a vznikají velmi příjemné světelné poměry s charakterem útulnosti, které v první řadě zvyšují hodnotu chodby, obývacího pokoje a ložnice. Žárovku G9 lze vybrat individuálně a lze ji také vybavit technologií LED, která se vyznačuje dlouhou životností a energetickou úsporností.
Tento neodolatelný výrobek Lindby Mirza nástěnné světlo, kulaté, můžete nakoupit bezprostředně na našem webu v kategorii nástěnná svítidla! Nyní můžete najít kvalitní produkty ve zmiňované sekci za super peníze!
Exkluzivní kus Lindby Mirza nástěnné světlo, kulaté, bílé máte možnost najít v pohodě tady na stránkách ve známé rubrice nástěnná svítidla. Vyberte si parádní výrobky z této kategorie ve slevě. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Lindby vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!