Lindby Sirita LED solární světlo s hrotem sada 4ks

LED solární světla s bodci Sirita v praktické sadě čtyř kusů pro zahrady, terasy a příjezdové cesty Siritu lze venku umístit... více informací »
Lindby Sirita LED solární světlo s hrotem sada 4ks
Značka: Lindby
1 553 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

LED solární světla s bodci Sirita v praktické sadě čtyř kusů pro zahrady, terasy a příjezdové cesty Siritu lze venku umístit mnoha různými způsoby, aniž by potřebovala elektřinu. K nabíjení solárního panelu stačí, když je během dne k dispozici sluneční světlo. Solární svítidlo LED je zde nabízeno v sadě po čtyřech kusech a umožňuje tak větší osvětlení teras a zahrad nebo příjezdových cest. Svítidlo je bezpečně ukotveno v zemi pomocí zemního hrotu a poté pevně drží. Kryt svítidla je vyroben z nerezové oceli ve tvaru válce a bílý plast vytváří měkké rozložení světla. Svítidlo lze provozovat ve vysokém nebo nízkém režimu, což má vliv nejen na svítivost, ale také na dobu svícení LED diod, které mohou svítit až 18 hodin, nebo v nízkém režimu svícení až 30 hodin, pokud byla baterie předem plně nabita.
Tento neodolatelný produkt Lindby Sirita LED solární světlo s hrotem sada 4ks lze pořídit již dnes tu na našem webu v populární kategorii solární světla! Pořiďte si jiné kusy ze zmíněné rubriky za super cenu.