Lorian – venkovní nástěnné svítidlo se senzorem

Venkovní nástěnné svítidlo Lorian se senzorem a rovnými liniemi z nerezové oceli Jako materiály byly vybrány nerezová ocel a... více informací »
Lorian - venkovní nástěnné svítidlo se senzorem
Značka: Lindby
1 399 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Venkovní nástěnné svítidlo Lorian se senzorem a rovnými liniemi z nerezové oceli Jako materiály byly vybrány nerezová ocel a bílý plast, které jsou ve venkovním prostředí velmi oblíbené. Nerezová ocel se považuje za materiál odolávající korozi a plast za odolný vůči rozbití, což je předpokladem k tomu, aby bylo možné užívat si venkovního nástěnného světla po dlouhou dobu. Velký význam má zabudovaný senzor, protože konvenční venkovní nástěnné svítilny jsou často ovládány pouze vypínačem, což není natolik pohotové. Zde se zapojuje senzor, který zaznamenává všechny pohyby v úhlu 120° a v dosahu 1-8 m a reaguje na ně okamžitým zapnutím svítilny. Doba, po kterou má být venkovní nástěnná svítilna se senzorem rozsvícena, může být individuálně nastavena, protože může být od 10 sekund do maximálně 8 minut. Maximální průměr světelného zdroje může být 5,4 cm.
Ve slevě tento kousek lze pořídit teď na našem webu zařazený v kategorii venkovní nástěnná svítidla. Nyní můžete najít ještě jiné výrobky z této známé sekce snadno online. Nový produkt jde nakoupit taky tu na stránkách v sekci venkovní nástěnná svítidla. Připravili jsme pro vás oblíbené výrobky ve zmiňované kategorii z pohodlí domova!
Unikátní produkt jde sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci venkovní nástěnná svítidla. Připravili jsme pro vás akční produkty z této populární rubriky za rozumné peníze. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky Lindby. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento exkluzivní produkt Lorian – venkovní nástěnné svítidlo se senzorem můžete dostat teď tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice venkovní nástěnná svítidla. Získejte ještě ostatní výrobky z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte na více skvělých produktů od značky Lindby. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.