Lucande Elif stolní lampa, plsť, kónus, dub

Plsť a dřevo - stolní lampa Elif ve tvaru kónusu Kónus, jinými slovy kužel, je zde dominantní geometrický tvar. Elegantní stolní... více informací »
Lucande Elif stolní lampa
Značka: Lucande
6 219 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Plsť a dřevo – stolní lampa Elif ve tvaru kónusu Kónus, jinými slovy kužel, je zde dominantní geometrický tvar. Elegantní stolní lampa Elif se skládá z plstěného stínidla ve tvaru kónusu a ze stojanu z dubového dřeva také ve tvaru kónusu Oba prvky jsou harmonicky sladěny a tvoří působivou symbiózu. Dřevěný stojan lampy je pečlivě ručně opracovaný, což znamená dobrou kvalitu. Pro tuto lampu v zásadě platí: Výroba made in Germany. To znamená vysoce kvalitní produkt, který dlouho přináší potěšení. Nadčasový styl stolní lampy zaručuje i různá použití, i když by se mělo změnit vybavení. Stabilitu zajišťuje poniklovaná ocelová základna, která pěkně doplňuje optický design lampy. Rozsvícení a zhasnutí se provádí pohodlně prostřednictvím integrovaného kolébkového vypínače přímo na patici. Elif lze skvěle umístit na komodách, příbornících nebo na parapetu. Stolní lampa upoutá pozornost nejen při zapnutém osvětlení, ale také za denního světla. Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Elif v každém případě upoutá pozornost.
Ve slevě tento produkt Lucande Elif stolní lampa, získáte právě tady u nás ve známé kategorii stolní lampy. Vyhledejte si ještě podobné produkty ve zmíněné sekci za super cenu. Přední dodavatel Lucande vás obohatí o vynikající zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další zboží značky Lucande. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.