Lucande Fiola světlo na soklu, 60 cm

Svítidlo na soklu Fiola - moderní dekorativní prvek pro exteriér Ať už je použito na terase, na zahradě nebo podél venkovního... více informací »
Lucande Fiola světlo na soklu
Značka: Lucande
1 399 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Svítidlo na soklu Fiola – moderní dekorativní prvek pro exteriér Ať už je použito na terase, na zahradě nebo podél venkovního schodiště, moderní svítidlo na soklu Fiola nabízí dobré a dostatečně jasné osvětlení pro bezpečnou orientaci v tmavých večerních hodinách. Moderní těleso podstavce je vyrobeno z tmavě šedého hliníku, které je kombinováno se stínidlem z kouřově šedého plastu. Světelný zdroj, který není součástí dodávky, je otevřený, což umožňuje použití dekorativních žárovek Filament nebo Retrofit. Žádaný výrobek Lucande Fiola světlo na soklu, 60 cm máte možnost koupit právě tu na webu zařazený v kategorii sloupková světla. Vyberte si akční zboží z této populární sekce za výborné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce Lucande. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt jde nakoupit jednoduše na našem webu zařazený v rubrice sloupková světla. Nyní si můžete vybrat akční produkty ze zmíněné sekce za super ceny!
Hodně žádaný produkt Lucande Fiola světlo na soklu, 60 cm můžete koupit bez obtíží tady na webu ve známé kategorii sloupková světla. Připravili jsme unikátní kusy ze zmíněné sekce za výhodnou cenu.
Ve slevě produkt Lucande Fiola světlo na soklu, můžete najít právě teď tu na webu umístěný v rubrice sloupková světla. Prozkoumejte unikátní výrobky z této známé rubriky za rozumné peníze. Přední výrobce Lucande představuje skvělé produkty.