Lucande Stani nástěnné světlo, E27, 2žárovkové

Hranaté venkovní nástěnné svítidlo Stani s orientací světla nahoru a dolů Stani zapadá do mnoha prostředí, zejména do těch,... více informací »
Lucande Stani nástěnné světlo
Značka: Lucande
1 708 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Hranaté venkovní nástěnné svítidlo Stani s orientací světla nahoru a dolů Stani zapadá do mnoha prostředí, zejména do těch, která ztělesňují moderní styl. Venkovní nástěnné svítidlo je vyrobeno z hliníkového tělesa s tmavě šedým povrchem. Díky paticím E27 lze použít dvě libovolné žárovky, protože pro tuto standardní patici je k dispozici mnoho variant žárovek. Světlo je orientováno směrem nahoru i dolů, takže se vytváří příjemná kombinace přímého a nepřímého světla a úzký proužek dotváří moderní design nahoře a dole. – možné průchozí zapojení – odolnost proti nárazu IK06 Unikátní a žádaný výrobek je k sehnání prostě tu na našem webu v kategorii venkovní nástěnná svítidla. Podívejte se na vyjímečné kousky z této rubriky za parádní cenu.

Unikátní a oblíbený kus jde koupit bez obtíží tu umístěný v sekci venkovní nástěnná svítidla! Nyní můžete koupit nové kusy ve zmíněné kategorii ve výhodné akci! Známý dodavatel Lucande pro vás vyrábí skvělé zboží Však to vidíte sami! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od značky Lucande. Najdete je níže na této stránce.
Ve slevě kus Lucande Stani nástěnné světlo, E27, 2žárovkové je k dispozici lehce tady u nás ve známé kategorii venkovní nástěnná svítidla! Získejte ostatní produkty ve zmiňované sekci ve slevě.