Malatec Kempingová sada K7894

KEMPOVACÍ SADA SNADNÁ MONTÁŽ - sada se rozloží a složí za necelou minutu, stačí kufr otevřít a rozložit, zajištění sedáku... více informací »
Malatec Kempingová sada K7894
Značka: Malatec
1 694 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

KEMPOVACÍ SADA SNADNÁ MONTÁŽ – sada se rozloží a složí za necelou minutu, stačí kufr otevřít a rozložit, zajištění sedáku a vrchní části, která je zároveň kufrem. KOMPAKTNÍ ROZMĚRY – po složení zabírá stolek se sedadly málo místa a je lehký, takže jej můžeme snadno vzít i na výlet. Vejde se do karavanu, obytného vozu nebo jednoduše do kufru. Rukojeť navíc usnadňuje jeho přenášení. Poslouží jak na výpravách, tak na zahradě, terase. 4 MÍSTA – kempingovou sadu mohou používat 4 osoby, a to jak pro dospělé, tak pro děti. Ideální pro rodinu, která plánuje výlet mimo město na piknik. OTVOR NA DEŠTNÍK – stůl má otvor pro deštník, který vám umožní bezpečně používat sestavu i v horkých dnech, poskytne stín při stolování. SPECIFIKACE – materiál: hliníkový rám + polypropylen; maximální zatížení stolu: 30 kg; maximální zatížení židle: 100 kg; rozměry (délka / šířka / výška): 82/82 / 68cm; průměr otvoru pro deštník: 3,5 cm; hmotnost bez obalu: 6,9 kg; hmotnost s obalem: 7,45 kg. SPECIFIKACE materiál: hliníkový rám + polypropylen maximální zatížení stolu: 30 kg maximální zatížení židle: 100 kg rozměry (délka / šířka / výška): 82/82 / 68 cm průměr otvoru na deštník: 3,5 cm hmotnost bez obalu: 6,9 kg hmotnost s obalem: 7,45 kg Kempingová sada s 4 místa, pro děti i dospělé se bude skvěle hodit na výlety mimo město. Váží pouze necelých 7 kg a díky možnosti přenášení ve formě kufru s madlem doprava není problém. Kompaktní rozměry umožňují uskladnění v obytném voze, karavanu nebo jednoduše v kufru. Při cestování je velmi důležité dobře zorganizovat místo, proto je tak důležité, aby výrobek zabíral co nejméně místa. Oproti tradičním stolům a židlím si v tomto případě můžeme dovolit výrobek složit a zabrat co nejméně místa. Rozbalení zabere jen necelou minutu! Stačí otevřít kufr, rozložit nohy a sedák, zajistit a je připraven! Set má otvor pro deštník o průměru 3,5 cm, který Vám umožní bezpečně používat set i v horkých dnech a poskytne stín při stolování.

Další parametry: . . . . . . . . . .Neodolatelný kus Malatec Kempingová sada K7894 máte možnost získat právě teď tu na stránkách ve známé rubrice mxy! Nyní koupíte jiné produkty ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další prověřené kousky od dodavatele Malatec. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Malatec má ve stále nabídkce kvalitní zboží Nakupujte výhoděn u nás!