Malatec Plážový stan 220x120x90cm – tyrkys – šedý

PLÁŽOVÝ STAN 220x120x90 BEZPEČNOSTNÍ - má UV filtr, který díky svému stříbrnému povlaku odráží sluneční paprsky a... více informací »
Malatec Plážový stan 220x120x90cm
Značka: Malatec
539 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

PLÁŽOVÝ STAN 220x120x90 BEZPEČNOSTNÍ – má UV filtr, který díky svému stříbrnému povlaku odráží sluneční paprsky a účinně chrání před nadměrným sluncem, ale i před větrem , což je nesmírně důležité, pokud s dětmi vyrážíte na pláž a chcete jim poskytnout bezpečný odpočinek a stín. Snadno do ní schováte své věci bez obav, že se vám taška nebo oblečení zanesou pískem. Umožní vám také volně číst knihu a relaxovat i na tom nejtíživějším slunci. SVĚTLO – plážový stan je lehký, váží jen půl kilogramu, takže transport není problém. Nicméně i přes svou nízkou hmotnost a polootevřený design stan je stabilní . Rozkládá se samo – tvoří se kostra stanu ohebné sklolaminátové dráty – díky po vyjmutí z krytu se rozloží do 2 sekund . Je to perfektní kombinace deštníku a zástěny, ale je mnohem pohodlnější a zabírá mnohem méně místa, což je důležité při balení zavazadel. SOUPRAVA OBSAHUJE SADA DRÁH, ŠPUNTY A POUZDRO – set usnadní montáž stanu a udrží jej při zemi i při silném větru. Vše je ve speciálním pouzdře. dodatečně Součástí setu je i obal s gumičkou , díky kterému složený stan snadno ochráníte proti samovolnému rozložení. To umožňuje bezpečné používání stanu a snadné rozkládání a skládání. Potah má zip a držadla , které umožňují pohodlné přenášení . SPECIFIKACE – barva: modrošedá; materiál: sklolaminát, PE povlak; rozměry (délka / šířka / výška): 220/120/90 cm; hmotnost: 0,85 kg. SPECIFIKACE barva: modro-šedá materiál: sklolaminát, PE povlak rozměry (délka / šířka / výška): 220/120/90 cm hmotnost: 0,85 kg

Další parametry: . . . . . . . . . .
Hodně žádaný produkt Malatec Plážový stan 220x120x90cm – tyrkys – šedý můžete koupit rovnou na našem webu ve známé sekci mxy! Nyní získáte unikátní produkty ze zmíněné kategorie ve slevě!