Malatec Stolička skládací černo – bílá 39cm

SKLÁDACÍ TABULKA SKLÁDACÍ - taburet byl navržen tak, aby ve složeném stavu zabíral velmi málo místa, její uložení není... více informací »
Malatec Stolička skládací černo - bílá
Značka: Malatec
316 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

SKLÁDACÍ TABULKA SKLÁDACÍ – taburet byl navržen tak, aby ve složeném stavu zabíral velmi málo místa, její uložení není problém . Díky tomu, když se nepoužívá, zabírá málo místa. PROTISKLUZUJÍCÍ NOHY – protiskluzový povrch nohou zajišťuje dokonalou stabilitu. Díky gumovým podložkám v nohách stolička neklouže po podlaze . Sedací část má navíc vstupy EVA. RUKOJEŤ PRO PŘENÁŠENÍ – v stoličce je chytře namontováno madlo na přenášení. Po složení se rukojeť vysune, takže ji můžete snadno přepravovat. STABILNÍ KONSTRUKCE – taburet vám usnadní sahání na věci na vyšších částech nábytku, sundání s taburetem bude jednodušší. Je vhodný pro děti i dospělé. Byl testován a schválen pro maximální zatížení 100 kg. SPECIFIKACE – barva: černá / bílá; materiál: plasty; rozměry ve složeném stavu (výška / šířka / hloubka): 53 x 40 x 3 cm; rozměry ve složeném stavu (výška / šířka / hloubka): 39 x 40 x 22cm; hmotnost: 1,568 kg; hmotnost v balení: 1,758 kg. SPECIFIKACE barva: černá / bílá materiál: plasty rozměry ve složeném stavu (výška / šířka / hloubka): 53 x 40 x 3 cm rozměry v rozloženém stavu (výška / šířka / hloubka): 39 x 40 x 22 cm hmotnost: 1,568 kg hmotnost v balení: 1,758 kg Plně skládací stolička, velmi snadná na přepravu a skladování. Výrobek je vybaven protiskluzovou vrstvou, díky které je použití bezpečnější. Plošinu využijete k dosažení vysoké police, natírání stropu při renovaci, zavěšení lustru nebo zavěšení závěsů. Výrobek je také perfektní jako platforma pro děti – například k dosažení umyvadla. VŠESTRANNÉ POUŽITÍ doma pro děti na ryby pro kempování pro kempování do dílny v krejčovských dílnách v práci ve sprše na pouti pro zahradu pro venkovní akce

Další parametry: . . . . . . . . . . Ve slevě produkt Malatec Stolička skládací černo – bílá je k dostání mimo jiné na webu zařazený v rubrice mxy! Máme pro vás vyjímečné produkty z této známé sekce ve slevě! Dodavatel Malatec dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. Nakupujte výhoděn u nás! Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele Malatec. Výběr toho nejlepšího najdete níže.