MiPow Playbulb String LED světelný řetěz, zelená

Řídící řetězec světelného řetězce MiPow Playbulb LED s efektovými režimy a 16 miliony jasných barev Správné prostředí... více informací »
MiPow Playbulb String LED světelný řetěz
Značka: MiPow
1 276 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Řídící řetězec světelného řetězce MiPow Playbulb LED s efektovými režimy a 16 miliony jasných barev Správné prostředí pouhým přejetím prstem? S LED světelným řetězcem String z chytré řady MiPow Playbulb už to není sen o budoucnosti. 10 metrů dlouhý světelný řetězec se jednoduše připojí ke smartphonu nebo tabletu (přes Bluetooth) pomocí bezplatné aplikace Playbulb a světelný design může začít. Jediným prstem lze světelný řetězec přepnout do jedné z více než 16 milionů barevných barva sv?tla nebo také do různých režimů efektů, jako je efekt svíčky, efekt blesku nebo duhový efekt. Tímto způsobem lze vytvořit širokou škálu světelných obrazů uvnitř i venku a kdykoli je znovu změnit. Praktické připojení USB také umožňuje provoz nezávislý na síti, například prostřednictvím powerbanky (není součástí dodávky). Technické údaje / funkce: – Pohodlné ovládání prostřednictvím aplikace je možné (jemná změna barvy, blikání, 16 milionů různých barev světla, stmívání, načasování nebo skupinové přepínání (max.5 zařízení Playbulb)) – Včetně napájecího zdroje USB – stmívatelné (pouze prostřednictvím aplikace) – Dosah Bluetooth: přibližně 10 metrů – Třída ochrany IP65 (kromě napájecího zdroje) – včetně paměťové funkce Poznámka: V příslušenství je uložena rozšiřující sada!
Tento vynikající produkt MiPow Playbulb String LED světelný řetěz, zelená lze získat jednoduše na stránkách v oblíbené sekci smarthome venkovní dekorativní svítidla! Získejte zcela nové výrobky z této známé sekce za nejnižší cenu!