MiPow Playbulb String světelný řetěz 15 m, zelená

MiPow světelného řetězu Smart MiPow LED se skládá z 10m základní sady a 5m prodloužení Chytrý, funkční a efektivní -... více informací »
MiPow Playbulb String světelný řetěz 15 m
Značka: MiPow
1 910 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

MiPow světelného řetězu Smart MiPow LED se skládá z 10m základní sady a 5m prodloužení Chytrý, funkční a efektivní – světelný řetěz LED od MiPow jednoduše ví, jak přesvědčit v každém ohledu. Neumisťuje keře, zábradlí nebo stromy do centra pozornosti po celý rok, ale zejména v době Vánoc, kdy by zahrada nebo interiér měly zářit ve zvláštním lesku a atmosféře. Ovládání prostřednictvím bezplatné aplikace Playbulb, která se jednoduše instaluje na smartphone nebo tablet a umožňuje propojení přes Bluetooth, poskytuje další pohodlí. Pokud je světelný řetězec propojen s aplikací, lze nejen nastavit nebo naprogramovat různé jasy nebo časy, kdy by se měl světelný řetězec automaticky zapínat a vypínat, ale také je možné přehrávat a vytvářet různé scény, které září domu v barevné záři nechat. Vzhledem k nízké spotřebě energie a integrovanému připojení USB lze víla ideálně provozovat také pomocí powerbanky – ideální také pro kempování nebo spontánní venkovní grilování! Rozsah dodávky: základní sada 10 metrů + prodloužení 5 metrů Technické údaje / funkce: – Pohodlné ovládání prostřednictvím aplikace je možné (jemná změna barvy, blikání, 16 milionů různých barev světla, stmívání, načasování nebo skupinové přepínání (max.5 zařízení Playbulb)) – Včetně napájecího zdroje USB – stmívatelné (pouze prostřednictvím aplikace) – Dosah Bluetooth: přibližně 10 metrů – Třída ochrany IP65 (kromě napájecího zdroje) – včetně paměťové funkce
Zcela unikátní produkt lze koupit nyní tady a teď na našem webu v populární rubrice smarthome vnitřní dekorativní svítidla! Získejte unikátní produkty ve zmíněné sekci za extra cenu! Tento výrobce MiPow má špičkový sortiment.