Moderní bodová černá se zlatým 1 světlem – Magno

Toto místo maximalizuje atmosféru a dává vašemu interiéru okamžitou aktualizaci stylu! Magno vytváří přidanou hodnotu ve vašem... více informací »
Moderní bodová černá se
Značka: QAZQA
339 Kč
Ověřit dostupnost
Toto místo maximalizuje atmosféru a dává vašemu interiéru okamžitou aktualizaci stylu! Magno vytváří přidanou hodnotu ve vašem...

Toto místo maximalizuje atmosféru a dává vašemu interiéru okamžitou aktualizaci stylu! Magno vytváří přidanou hodnotu ve vašem obývacím pokoji, ale také vypadá skvěle v hale jako funkční světlo. Zlatý interiér stínu poskytuje útulné světlo. Skvrna má výšku 12,5 a hloubku 15 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 9 cm. Magno je také sklopné, takže můžete svítit tam, kam chcete! Super šikovný. Poskytněte svému domovu příjemné světlo zakoupením světelného zdroje, který se hodí do svítidla E14 (max. 40 W). Magno je také stmívatelné pomocí externího stmívače. Doplňte svůj domov o toto útulné Magno!

Tento levný výrobek Moderní bodová černá se zlatým 1 světlem - Magno od oblíbené značky QAZQA snadno můžete najít v naší nabídce za skvělou cenu. Ceny od 339 Kč.