Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED – Dualy

Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a plastem, díky... více informací »
Moderní venkovní nástěnné svítidlo
Značka: QAZQA
1 039 Kč
Ověřit dostupnost
Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a plastem, díky...

Tento 9 Watt Dualy má elegantní design, ideální pro vaše vnější stěny. Krásně zakončená černou barvou a plastem, díky čemuž je světelný efekt měkčí. Má výšku 20 cm a délku 16 cm. Hloubka lampy je 5,3 cm. S 30 000 hodin svícení si můžete tuto lampu užívat po dlouhou dobu. Lampa má integrovanou LED se světelným výkonem 3000 K a 820 lumenů. To zajišťuje teplé bílé světlo. Upozornění: toto svítidlo není stmívatelné, a proto je vhodné především pro funkční osvětlení terasy nebo vašich domovních dveří. S hodnotou IP IP44 je opravdu vhodné jako venkovní osvětlení!

Tento akční produkt Moderní venkovní nástěnné svítidlo černé IP44 včetně LED - Dualy od společnosti s výborným jménem QAZQA dostanete již dnes za rozumné peníze! Právě teď za cenu 1 039 Kč.