Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7548 SOFT LED 90×6 bílá

LED zářivkové svítidlo Nowodvorski 7548 SOFT LED 90x6 v bílém provedení. Zářivkové svítidlo je zhotoveno z kombinace kvalitního... více informací »
Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7548 SOFT LED
Značka: Nowodvorski
3 454 Kč
Ověřit dostupnost
LED zářivkové svítidlo Nowodvorski 7548 SOFT LED 90x6 v bílém provedení. Zářivkové svítidlo je zhotoveno z kombinace kvalitního...

LED zářivkové svítidlo Nowodvorski 7548 SOFT LED 90×6 v bílém provedení. Zářivkové svítidlo je zhotoveno z kombinace kvalitního hliníku a plastu. Využívá jednu LED zářivku typu T8, 16 W – tato zářivka je součástí balení. Svítidlo se ideálně hodí jako osvětlení kancelářských nebo konferenčních prostor. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady SOFT jak v bílé barvě, tak v tmavě šedé barvě graphite, nebo stejná svítidla SOFT jako stropní či závěsná svítidla. Většinu Vám nabízíme jak ve variantě LED svítidla tak ve variantě „běžného“ svítidla. TIP: Využijte naši širokou nabídku zboží a dokupte si k produktu i další svítidla ze stejné série.

Tento kvalitní a levný výrobek Nástěnné svítidlo Nowodvorski 7548 SOFT LED 90x6 bílá od známé značky Nowodvorski máte možnost získat tady nyní ve slevě. Na našich stránkách za 3 454 Kč.