Nerezové zemní zápustné svítidlo Insa, IP67

Kulaté zemní zápustné svítidlo Insa s nerezovým krytem Toto zemní zápustné světlo může být díky stupni krytí P67 bez obav... více informací »
Nerezové zemní zápustné svítidlo Insa
Značka: Lindby
1 279 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kulaté zemní zápustné svítidlo Insa s nerezovým krytem Toto zemní zápustné světlo může být díky stupni krytí P67 bez obav použito ve venkovní oblasti. Zde poskytuje užitečné orientační světlo. Používají se žárovky GU10 do výkonu 35 wattů a připojovací kabel má délku 50 cm. Světelný zdroj nesmí být delší než 5,5 cm. Světlo je pojezdové, a proto je vhodné pro příjezdové cesty. Světlo obsahuje montážní box pro průchozí zapojení. – max. teplota povrchu 36 °C – maximální zatížení 500 kg
Tento kvalitní a levný produkt pořídíte ještě na stránkách zařazený v sekci nájezdová svítidla. Mrkněte na ještě jiné produkty z naší kategorie za akční cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce ovšem více kousků značky Lindby. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Lindby nabízí kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Diskontní kousek Nerezové zemní zápustné svítidlo seženete snadno tu na stránkách v populární rubrice nájezdová svítidla. Nyní si můžete vybrat podobné produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele Lindby. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Lindby vám může poskytnout špičkové výrobky. A to je teprve začátek!
Tento žádaný produkt Nerezové zemní zápustné svítidlo můžete získat přímo tady a teď na našem webu ve známé sekci nájezdová svítidla! Připravili jsme ještě ostatní zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty značky Lindby. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Lindby má velmi kvalitní sortiment.

Tento velmi žádaný produkt Nerezové zemní zápustné svítidlo Insa, IP67 můžete najít jednoduše tady na stránkách v oblíbené kategorii nájezdová svítidla. Najděte si nové zboží ze zmíněné sekce na pár kliknutí. Tato značka Lindby vás obohatí o prvotřídní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!