Objímka pro kabelové spoje IP68 180x60mm

Pouzdro pro kabelové připojení Spojovací a odbočná objímka Krabicová zásuvka pro ovládací a napájecí vedení Pro průměr... více informací »
Objímka pro kabelové spoje IP68 180x60mm
Značka: Heitronic
1 035 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pouzdro pro kabelové připojení Spojovací a odbočná objímka Krabicová zásuvka pro ovládací a napájecí vedení Pro průměr kabelu 4 x 6-14 mm Může mít velikost 180 x 60 mm – Připojte podzemní kabely rychle a bezpečně – Připojte vadné trolejové vedení – 4 zásuvky / rukávy – Lze sestavit bez nářadí – Odolný vůči kyselinám a hnilobě – Voděodolný – Lze znovu přišroubovat – Odolná proti UV záření – Až 1000 V – Prachotěsný – IP68 podle ÖVE-IM 22 – včetně požadovaného příslušenství
Žádaný produkt Objímka pro kabelové spoje IP68 180x60mm můžete nakoupit bezstarostně tady a teď na našem webu v populární kategorii venkovní příslušenství. Získejte zlevněné zboží ze zmíněné kategorie v bezva akci! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů značky Heitronic. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.