Osvětlení obrazu Capitel zlatá leštěná, 20cm

Úzká obrazová lampa Capitel v hnědé patinované, leštěné zlaté povrchové úpravě Malá nástěnná malba, váza na květiny a... více informací »
Osvětlení obrazu Capitel zlatá leštěná
Značka: Riperlamp
6 479 Kč9 202 Kč Sleva -29%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Úzká obrazová lampa Capitel v hnědé patinované, leštěné zlaté povrchové úpravě Malá nástěnná malba, váza na květiny a postava na postranním stole mohou být dokonale zvýrazněny světelným obrazem Capitel. Stínidlo směřující dolů má lampu E14 a je připojeno k nástěnnému držáku pomocí zakřiveného ramene. Všechny profily jsou vyrobeny z mosazi; Díky rafinované ozdobné dekoraci a povrchu v hnědém patinovaném, leštěném zlatě Capitel navíc zdůrazňuje hodnotu osvětlených předmětů.Ve slevě produkt Osvětlení obrazu Capitel zlatá leštěná, 20cm máte možnost sehnat bezstarostně tady na našich stránkách umístěný v kategorii osvětlení obrazů! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této populární rubriky snadno online. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty značky Riperlamp. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento žádaný kousek Osvětlení obrazu Capitel zlatá leštěná, 20cm najdete nyní tu na webu umístěný v rubrice osvětlení obrazů! Prozkoumejte oblíbené zboží z této kategorie za super ceny! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní kousky značky Riperlamp. Najdete je níže na této stránce.
Oblíbený a akční produkt je k dispozici ještě tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii osvětlení obrazů. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z naší rubriky za příznivou cenu!