Paulmann Kiran LED solární světlo 35cm antracit

Flexibilně montovatelné venkovní nástěnné svítidlo LED Kiran se solárním modulem a senzorem pohybu Elegantně tvarované venkovní... více informací »
Paulmann Kiran LED solární světlo 35cm antracit
Značka: Paulmann
2 953 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Flexibilně montovatelné venkovní nástěnné svítidlo LED Kiran se solárním modulem a senzorem pohybu Elegantně tvarované venkovní nástěnné svítidlo LED Kiran je na horní straně vybaveno praktickým solárním modulem, který modernímu vzhledu dodává účinnou technologii. Teplé bílé světlo je vyzařováno úzkým otvorem, který se rozprostírá po celé šířce těla svítidla, a může tak bezpečně osvětlovat chodníky ve tmě. Díky krytí IP44 je nástěnné svítidlo vhodné zejména pro kryté venkovní prostory a stylově zdobí fasády domů i vstupní prostory. Díky vestavěnému detektoru pohybu se Kiran zapne pouze tehdy, když je to opravdu potřeba. Díky vyměnitelnému lithium-iontovému akumulátoru, který se nabíjí během dne, není nutné připojení k elektrické síti. – včetně soumrakového senzoru (> 40 luxů) – Rozsah detekce 8 m – Úhel detekce 180 – Optimální montážní výška: 1,50 m – 2,00 mTento zlevněný produkt lze koupit aktuálně tu v oblíbené kategorii solární lampy s pohybovým čidlem! Nyní můžete najít nové produkty ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny! Známý dodavatel Paulmann vám může poskytnout kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Paulmann. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní a levný produkt je k sehnání bez obtíží na našich stránkách v rubrice solární lampy s pohybovým čidlem. Najděte si kvalitní produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci.
Neodolatelný produkt Paulmann Kiran LED solární světlo 35cm antracit máte možnost dostat teď tady na našich stránkách zařazený v sekci solární lampy s pohybovým čidlem. Podívejte se na ostatní výrobky z této populární sekce za outletovou cenu. Máme toho více, podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Paulmann. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce Paulmann poskytuje skvělé zboží A tady je důkaz!