Paulmann Kiran solární nástěnné světlo 30cm bílá

Flexibilně montovatelné venkovní nástěnné svítidlo LED Kiran se solárním modulem a senzorem pohybu Elegantně tvarované venkovní... více informací »
Paulmann Kiran solární nástěnné světlo 30cm bílá
Značka: Paulmann
2 383 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Flexibilně montovatelné venkovní nástěnné svítidlo LED Kiran se solárním modulem a senzorem pohybu Elegantně tvarované venkovní nástěnné svítidlo LED Kiran je na horní straně vybaveno praktickým solárním modulem, který modernímu vzhledu dodává účinnou technologii. Teplé bílé světlo je vyzařováno úzkým otvorem, který se rozprostírá po celé šířce těla svítidla, a může tak bezpečně osvětlovat chodníky ve tmě. Díky krytí IP44 je nástěnné svítidlo vhodné zejména pro kryté venkovní prostory a stylově zdobí fasády domů i vstupní prostory. Díky vestavěnému detektoru pohybu se Kiran zapne pouze tehdy, když je to opravdu potřeba. Díky vyměnitelnému lithium-iontovému akumulátoru, který se nabíjí během dne, není nutné připojení k elektrické síti. – včetně soumrakového senzoru (> 40 luxů) – Rozsah detekce 8 m – Úhel detekce 180 – Optimální montážní výška: 1,50 m – 2,00 mTento oblíbený produkt Paulmann Kiran solární nástěnné světlo 30cm je dostupný snadno tu na webu ve známé kategorii solární lampy s pohybovým čidlem. Nyní pořídíte ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie za super peníze. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele Paulmann. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento skvělý kousek Paulmann Kiran solární nástěnné světlo 30cm dostanete právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii solární lampy s pohybovým čidlem! Nyní získáte podobné produkty z této známé sekce za super peníze.
Kvalitní a oblíbený produkt Paulmann Kiran solární nástěnné světlo 30cm bílá máte možnost získat bezstarostně tu umístěný v sekci solární lampy s pohybovým čidlem! Mrkněte na další výrobky ve zmiňované sekci za parádní cenu! Tento vyjímečný výrobce Paulmann vás obohatí o kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!
Vynikající výrobek můžete dostat teď tu na webu ve známé rubrice solární lampy s pohybovým čidlem. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této populární kategorie ve slevě!