Philips Hue Milliskin hranatý, hliník se stmívačem

Čtvercové, hliníkový LED reflektor Philips Hue White Ambiance Milliskin se stmívačem Vestavný bodový reflektor LED Hue Milliskin... více informací »
Philips Hue Milliskin hranatý
Značka: Philips Hue
1 423 Kč1 530 Kč Sleva -6%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Čtvercové, hliníkový LED reflektor Philips Hue White Ambiance Milliskin se stmívačem Vestavný bodový reflektor LED Hue Milliskin LED s technologií White Ambiance může svítit v různých odstínech bílé a může být instalován téměř v každé místnosti jako základní osvětlení stropu. Dodává se se stmívacím spínačem, který běží na baterii a funguje bez zapojení. Může být namontován na zeď, ale může být také použit jako dálkové ovládání a může ovládat až 10 světel. Přepínačem lze zapínat a přepínat mezi čtyřmi scénami a stmívacím spínačem se upravuje jas. Svítidlo LED Hue Milliskin LED společnosti Philips tak nabízí absolutně flexibilní osvětlení, a to jak z hlediska barvy světla, tak z hlediska jasu. Díky aplikaci Philips Hue je osvětlení mnohem flexibilnější. Pokud je reflektor kombinován s Hue Bridge (viz příslušenství) a nainstalovanou příslušnou aplikaci Hue (k dispozici pro Android a iOS), lze světlo ovládat pomocí tabletu nebo smartphonu. Potom je také možné ovládání pomocí kompatibilního hlasového asistenta. Zvláštní funkce / kompatibilita – ovladatelné pomocí stmívacího spínače (součástí balení) – stmívatelné (prostřednictvím aplikace nebo přepínače stmívače) – kompatibilní se stávajícím systémem Philips Hue – ovladatelné pomocí odpovídající Hue aplikace – Možnost hlasového ovládání s Amazon Alexa, Apple HomeKit (Siri) a Google Assistant – Kompatibilní se systémy založenými na ZigBee, jako jsou Innogy, Bosch, Magenta (Telecom) a Busch Hunter Poznámka: Inteligentní ovládání osvětlení vyžaduje Bridge, například Philips Hue Bridge (viz Příslušenství).
Výjimečný a žádaný produkt Philips Hue Milliskin hranatý, hliník se stmívačem lze koupit právě teď tu na webu v kategorii inteligentní zapuštěná světla. Najděte si další produkty z této kategorie za výprodejovou cenu. Tento vyjímečný výrobce Philips Hue má ve stále nabídkce top sortiment. Náš sortiment je široký, u nás najdete další kousky od dodavatele Philips Hue. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento designový produkt Philips Hue Milliskin hranatý, máte možnost najít aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci inteligentní zapuštěná světla! Vyberte si akční produkty z naší sekce na pár kliknutí. Známý výrobce Philips Hue pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží Nové kousky každý den.
Tento zlevněný produkt můžete získat prostě tady na stránkách ve známé rubrice inteligentní zapuštěná světla. Mrkněte na nové produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu. To není vše, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další zboží od značky Philips Hue. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Philips Hue pro své zákazníky dodává top produkty