Pozlacené LED designové stropní světlo Loto, 20 cm

Fascinující hra světla se stropním a nástěnným světlem Loto I když nesvítí, svítidlo Loto vyrobené z kovových pásků... více informací »
Pozlacené LED designové stropní světlo Loto
Značka: Marchetti
5 572 Kč6 934 Kč Sleva -19%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Fascinující hra světla se stropním a nástěnným světlem Loto I když nesvítí, svítidlo Loto vyrobené z kovových pásků pokrytých zlatým listem vypadá jako květina, ale pokud ji zapnete, rozkvétá opravdu v pravém slova smyslu: díky nepřímému osvětlení z integrovaných LED a Vzhledem k povaze stínítka se zdá, že sluneční paprsky odrážejí světlo na stěně nebo stropu. Loto lze namontovat na strop i na zeď. S několika světly v různých velikostech a barvách můžete dokonce vytvořit skutečné dílo světelného umění.Tento neodolatelný produkt můžete pořídit jednoduše tu umístěný v sekci stropni svitidla! Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! Věhlasný dodavatel Marchetti vám může nabídnout skvělé produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od značky Marchetti. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento kvalitní produkt jde získat nyní tu na stránkách v populární rubrice stropni svitidla! Podívejte se na parádní produkty z naší sekce za outletovou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní produkty od značky Marchetti. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka Marchetti dlouhodobě prodává skvělé zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Hodně žádaný kus Pozlacené LED designové stropní světlo Loto, můžete najít rovnou na našem webu ve známé kategorii stropni svitidla. Připravili jsme unikátní zboží ve zmíněné sekci za super ceny. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další skvělé produkty značky Marchetti. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka Marchetti vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží