PREMIUMLUX Podhledové bodové svítidlo ALFA grafit + patice, LUX01228

Podhledové vestavné svítidlo NEVÝKLOPNÉ vhodné do sádrokartonu. Určeno pro LED i klasické bodové žárovky typu MR16 - GU10,... více informací »
PREMIUMLUX Podhledové bodové svítidlo ALFA grafit
Značka: PREMIUMLUX
29 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Podhledové vestavné svítidlo NEVÝKLOPNÉ vhodné do sádrokartonu. Určeno pro LED i klasické bodové žárovky typu MR16 – GU10, GU5.3.Průměr 50mm. Objímka GU10 je součástí dodávky. Žárovka není součástí dodávky.Moderní svítidlo určené k zabudování do podhledu, nebo do ramp, tloušťka desky max. 20mm. Povrch je galvanicky pokoven.Pro montáž na hořlavé povrchy lze použít halogenovou žárovu s MAXIMÁLNÍM PŘÍKONEM 50W. U LED žárovky není příkon z důvodu nízkého zahřívání omezen.Pro toto svítidlo DOPORUČUJEME použít úsporné LED žárovky z naší nabídky, které jsou schopné plně nahradit halogenové žárovky i z hlediska svítivosti a přinášejí úsporu nákladů na svícení až 90%. Technické údaje:Typ žárovkyMR16 – GU10, GU5.3, Ø50mmMateriálkovový výlisek, galvanicky pokovenoTyp paticeGU10 nebo GU5.3Patice součástí baleníAno – GU10Rozměrvnější Ø 84mm, montážní otvor Ø 55mmMin. vzdálenost od osvět.objektu při 35W0,5mTřída izolaceIIIKrytíIP20 (není voděodolné)Montáž na normálně zápalné podkladyF, nutno doržet příkon žárovky max 50WHmotnost80gCertifikátyCE, RoHS, certifikováno pro EU

Další parametry: . . . . . . . . . .
Kvalitní produkt PREMIUMLUX Podhledové bodové svítidlo ALFA grafit + patice, je k získání již dnes tady u nás ve známé sekci svítidla! Prozkoumejte ostatní zboží z této oblíbené sekce za skvělou cenu. Věhlasný výrobce PREMIUMLUX pro vás připravuje skvělé výrobky. Přesvědčte se. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od výrobce PREMIUMLUX. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.