Prios Senadin světlo-koule, bílé, IP54, 30 cm

Jednoduchá osvětlovací koule Senadin pro venkovní použití s krytím IP54 a zapichovacím hrotem do země Tato lampa je krásný... více informací »
Prios Senadin světlo-koule
Značka: PRIOS
1 553 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednoduchá osvětlovací koule Senadin pro venkovní použití s krytím IP54 a zapichovacím hrotem do země Tato lampa je krásný dekorativní předmět pro venkovní použití, který je ukotven v zemi pomocí integrovaného zemního zapichovacího hrotu. Žárovka je vybavena 3 m dlouhým kabelem a zástrčkou a skládá se z robustního bílého polyethylenu. Tvar koule v zahradě nebo před domem vypadá velmi ušlechtile a lze si pohrát trochu s velmi atraktivním vzhledem pomocí několika Koulí, nejlépe různých velikostí, které jsou pak obvykle dobře vidět z dálky. Žárovku E27 můžete vybrat podle vlastního uvážení. Díky vysokému stupni krytí je možné použití v okolí domu a na zahradě bez váhání. Energetická třída: A++
Tento žádaný produkt Prios Senadin světlo-koule, bílé, IP54, 30 cm pořídíte mimo jiné na našich stránkách ve známé rubrice venkovní dekorativní svítidla. Vyberte si parádní zboží z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu!
Tento exkluzivní produkt Prios Senadin světlo-koule, bílé, je k dispozici prostě u nás v populární rubrice venkovní dekorativní svítidla. Získejte ještě jiné výrobky z této populární rubriky v akci. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce PRIOS. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka PRIOS dlouhodobě poskytuje prvotřídní výrobky. Udělejte radost sami sobě. Tento levný výrobek můžete nakoupit právě nyní tu na stránkách v populární sekci venkovní dekorativní svítidla! Nyní můžete koupit jiné kusy z naší kategorie jednoduše online. Přední dodavatel PRIOS má v nabídce špičkové zboží. Vždyť to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další vybrané produkty od výrobce PRIOS. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Prios Senadin světlo-koule, bílé, máte možnost sehnat lehce na webu v rubrice venkovní dekorativní svítidla! Nyní si můžete pořídit nové zboží z této populární sekce ve slevě!