Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatým šestiválcovým Sydney Bondi

Novinka v sérii v Sydney; stropní svítidlo Sydney Bondi! Velmi zvláštní poutač, Sydney Bondi je 6hlavé stropní svítidlo s... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatým
Značka: QAZQA
1 635 Kč
Ověřit dostupnost
Novinka v sérii v Sydney; stropní svítidlo Sydney Bondi! Velmi zvláštní poutač, Sydney Bondi je 6hlavé stropní svítidlo s...

Novinka v sérii v Sydney; stropní svítidlo Sydney Bondi! Velmi zvláštní poutač, Sydney Bondi je 6hlavé stropní svítidlo s moderním průmyslovým vzhledem. Lampa má průměr 55 cm a výšku 20 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Lampu zakončíte šesti světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 40 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Vyberte si krásné světelné zdroje s vlákny pro extra moderní vzhled. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Chcete svému domovu přidat jedinečnou atmosféru? Pak si doma pořiďte Sydney Bondi!

Tento exkluzivní výrobek Průmyslové stropní svítidlo černé se zlatým šestiválcovým Sydney Bondi od známého dodavatele QAZQA můžete získat právě teď za zcela nejnižší cenu. Nyní získáte od 1 635 Kč.