Růžová velká LED stolní lampa ve tvaru knihy Gingko Booklight

Přečtěte si příběhy psané světlem. Originální lampa Gingko vám přináší pohádkově stylové osvětlení. Hravost a originalita je značce... více informací »
Růžová velká LED stolní lampa
Značka: Gingko
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Přečtěte si příběhy psané světlem. Originální lampa Gingko vám přináší pohádkově stylové osvětlení. Hravost a originalita je značce...

Přečtěte si příběhy psané světlem. Originální lampa Gingko vám přináší pohádkově stylové osvětlení.

Hravost a originalita je značce Gingko vlastní. Tentokrát se můžete nechat okouzlit přenosnou lampou, která je k nerozeznání od knihy nebo zápisníku. Lampu můžete dokonce tvarovat a vytvořit z ní designový světelný kruh. Pokud budete chtít lampu schovat, stačí ji složit a zařadit do vaší osobní knihovny.

Baterie v lampě vám po plném nabití vydrží 6-8 hodin, v závislosti na využívání. Napájení do plného nabití trvá 4-5 hodiny. USB nabíjecí kabel je samozřejmě součástí balení.

Nechte se unést kouzlem lampy ve videu:

Oblíbený výrobek lze zakoupit nyní u nás ve známé rubrice svítidla! Nyní si můžete pořídit parádní kusy z této známé sekce za výborné peníze! Máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Gingko. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Gingko dlouhodobě vyrábí špičkový sortiment. A tady je důkaz! Nový produkt Růžová velká LED stolní lampa ve tvaru knihy seženete jednoduše tady u nás v oblíbené kategorii svítidla. Získejte ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce Gingko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Gingko vám může poskytnout vysoce kvalitní zboží. Nové kousky každý den. Tento velmi oblíbený výrobek Růžová velká LED stolní lampa ve tvaru knihy Gingko Booklight lze koupit právě zde na webu umístěný v kategorii svítidla. Vyhledejte si unikátní produkty z této rubriky za internetové ceny. Oblíbený dodavatel Gingko dodává skvělé produkty. A to je teprve začátek! To ale není vše, máme toho více. U nás najdete další skvělé zboží značky Gingko. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento vynikající kus Růžová velká LED stolní lampa ve můžete nakoupit ještě na našich stránkách ve známé kategorii svítidla! Připravili jsme pro vás ještě jiné kousky z této populární kategorie v akci. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás další vybrané kousky od dodavatele Gingko. Najdete je níže na této stránce. Přední výrobce Gingko pro vás vyrábí skvělé produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento diskontní produkt Růžová velká LED stolní lampa ve tvaru knihy Gingko Booklight jde koupit lehce na stránkách zařazený v kategorii svítidla! Nyní najdete zcela nové produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu.
Oblíbený a akční produkt Růžová velká LED stolní lampa ve tvaru knihy Gingko Booklight máte možnost najít rovněž tu na našich stránkách umístěný v kategorii svítidla. Najděte si akční produkty z této sekce za extra cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Gingko. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní produkt Růžová velká LED stolní lampa ve tvaru knihy Gingko Booklight značky Gingko jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze. Nyní nakoupíte za 2 490 Kč.