S LED lampou pro čtení – nástěnné svítidlo Savoy

Savoy - stylové a praktické nástěnné svítidlo s ramenem na čtení Nástěnné svítidlo Savoy má nejen co nabídnout co se týče... více informací »
S LED lampou pro čtení - nástěnné svítidlo Savoy
Značka: Markslöjd
2 849 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Savoy – stylové a praktické nástěnné svítidlo s ramenem na čtení Nástěnné svítidlo Savoy má nejen co nabídnout co se týče vzhledu, ale také funkčnosti, protože kromě běžného světelného zdroje, který sestává z žárovky E27 umístěné pod textilním stínidlem, má také flexibilní čtecí rameno. Je vybaven LED diodou nainstalovanou ve výrobním závodě a lze ji přepínat samostatným spínačem na nástěnné desce. Díky tomu je Savoy ideální alternativou k noční lampě vedle postele. S kabelem dlouhým 2 metry a zástrčkou.
Hodně povedený produkt S LED lampou pro čtení – nástěnné svítidlo Savoy můžete nakoupit právě zde na našem webu v sekci nástěnná svítidla. Vyberte si zcela nové produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu.

Oblíbený produkt jde nakoupit teď tady na webu v populární rubrice nástěnná svítidla! Mrkněte na skvělé produkty z této populární rubriky za příznivou cenu! Třeba hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele Markslöjd. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Markslöjd má k dispozici skvělý sortiment. A to ještě není vše.