Sandria K1949

LED svítidlo značky SANDY je zhotoveno z hliníku (velmi dobrý materiál na výrobu LED svítidel z hlediska výborných vlastností... více informací »
Sandria K1949
Značka: SANDRIA
299 Kč
Ověřit dostupnost
LED svítidlo značky SANDY je zhotoveno z hliníku (velmi dobrý materiál na výrobu LED svítidel z hlediska výborných vlastností...

LED svítidlo značky SANDY je zhotoveno z hliníku (velmi dobrý materiál na výrobu LED svítidel z hlediska výborných vlastností chlazení, které je nutné pro dodržení životnosti LED čipů) ve stříbrné barvě a plastového krytu v mléčné barvě. Svítidlo využívá moderní technologii LED SMD čipů, které jsou již zabudovány v produktu a Vy už žádný světelný zdroj do svítidla dokupovat nemusíte. Tento produkt Vám nabízíme ve variantě neutrálního bílého světla (4000 K) a dále také ve větším provedení s vyšším výkonem 30 W a 40W. Svítidla se připojují do elektrické sítě vodičem ze zadní strany svítidla.

Unikátní výrobek Sandria K1949 od dodavatele kvalitních produktů SANDRIA snadno získáte v naší internetové nabídce za výhodnou cenu! Akční ceny od 299 Kč.