SMD 48LED světelný zdroj 230V 3,5W E14 – studená bílá

Moderní SMD LED žárovka od výrobce PANLUX s paticí E14SMD = “Surface Mount DeviceVe volném překladu značí “součástky pro... více informací »
SMD 48LED světelný zdroj 230V 3
Značka: Panlux
99 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní SMD LED žárovka od výrobce PANLUX s paticí E14SMD = “Surface Mount DeviceVe volném překladu značí “součástky pro...

Moderní SMD LED žárovka od výrobce PANLUX s paticí E14SMD = “Surface Mount DeviceVe volném překladu značí “součástky pro povrchovou montáž. V současnosti se jedná o nejpoužívanější druh pouzdření LED zdrojů, kdy jsou jednotlivé LEDky umístěny na povrch plošného spoje. Tento způsob instalace LED modulů se masově rozšířil v první dekádě 21. století a umožnil LED technologii masově proniknout do světelných zdrojů a používají se ve většině světelných zdrojů s LED technologií.V současné době se produkují nejrů

Další parametry: Stmívatelné NE. Energetická třída A. Napájecí napětí (V) 230V AC. Hmotnost (kg) 0.065. Výkon (W) 3.5W. Patice E14. Krytí IP IP20. Materiál sklo. Max. příkon (W) 3,5. Barva světla studená (neutrální) bílá. Teplota chromatičnosti (K) 5000 K. Životnost 20000. Světelný tok 180 lm. Typ světelného zdroje LED žárovka. Počet zdrojů 48.
Neodolatelný výrobek SMD 48LED světelný zdroj 230V 3,5W E14 – studená bílá najdete mimo jiné tady na webu umístěný v kategorii žárovky. Mrkněte na parádní produkty z naší kategorie za extra cenu. Významný výrobce Panlux vás a vaše blízké obohatí o skvělé zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.
Super produkt pořídíte právě nyní na našem webu v kategorii nábytek. Nyní koupíte ještě jiné produkty z naší kategorie z pohodlí domova! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další prověřené produkty značky Panlux. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný dodavatel Panlux může nabídnout kvalitní výrobky.

Výjimečný a žádaný kus SMD 48LED světelný zdroj 230V 3,5W E14 - studená bílá od oblíbené značky se zárukou kvality PANLUX pořídíte již dnes napořád výhodně. Cena od 99 Kč.