Stojací lampa černá s odstínem Granny Frame 45 cm – Classico

Classico je korunovačním klenotem v každém interiéru! Černá noha má klasický nádech, takže je ideální pro klasický nebo... více informací »
Stojací lampa černá s odstínem Granny
Značka: QAZQA
3 219 Kč
Ověřit dostupnost
Classico je korunovačním klenotem v každém interiéru! Černá noha má klasický nádech, takže je ideální pro klasický nebo...

Classico je korunovačním klenotem v každém interiéru! Černá noha má klasický nádech, takže je ideální pro klasický nebo vintage interiér. rámová kapota mu dodává něco jedinečného. Díky minimalistickému designu je zdroj světla jasně viditelný, což je zcela v souladu se současnými trendy. Má výšku 165 cm. Stínidlo má průměr 45 cm a výšku 36 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o maximální délce 180 cm. Doplníte svůj Classico pěkným světelným zdrojem, který se vejde do svítidla E27 (max. 40 W). Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma útulnou atmosféru s tímto Classico!

Tento diskontní produkt Stojací lampa černá s odstínem Granny Frame 45 cm - Classico od výrobce se zárukou kvality QAZQA jednoduše můžete najít zde teď za báječnou cenu! Stojí teď u nás 3 219 Kč.