Stojací lampa černá s velurovým odstínem taupe 55 cm – Classico

Classico, venkovská stojací lampa s klasickým / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí... více informací »
Stojací lampa černá s velurovým odstínem taupe 55 cm -
Značka: QAZQA
3 739 Kč
Ověřit dostupnost
Classico, venkovská stojací lampa s klasickým / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí...

Classico, venkovská stojací lampa s klasickým / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí do venkovského nebo klasického interiéru. Váš obývací pokoj a hala bude vylepšena o Classico! Stojací lampa má celkovou výšku 160 cm. Stínidlo má průměr 55 cm a výšku 26 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o maximální délce 180 cm. Sametové stínidlo je zakončeno hřejivou taupe barvou, která mu dodává útulný vzhled. Skutečný poutač ve vašem interiéru! Poskytněte odpovídající světelný zdroj, který se vejde do svítidla E27 (max. 40 W). Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma útulnou atmosféru s tímto Classico!

Ve slevě kus Stojací lampa černá s velurovým odstínem taupe 55 cm - Classico od značky QAZQA jednoduše naleznete na našich stránkách za akční cenu. Akční cena 3 739 Kč.