Stojací lampa černá s velurovým odstínem zelené 55 cm – Classico

Classico, venkovská stojací lampa s klasickým / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí... více informací »
Stojací lampa černá s velurovým odstínem zelené 55 cm -
Značka: QAZQA
3 739 Kč
Ověřit dostupnost
Classico, venkovská stojací lampa s klasickým / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí...

Classico, venkovská stojací lampa s klasickým / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí do venkovského nebo klasického interiéru. Váš obývací pokoj a hala bude vylepšena o Classico! Stojací lampa má celkovou výšku 160 cm. Stínidlo má průměr 55 cm a výšku 26 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o maximální délce 180 cm. Stínidlo je zakončeno teplou zelenou barvou, která mu dodává útulný vzhled. Skutečný poutač ve vašem interiéru! Poskytněte odpovídající světelný zdroj, který se vejde do svítidla E27 (max. 40 W). Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma útulnou atmosféru s tímto Classico!

Tento vynikající produkt Stojací lampa černá s velurovým odstínem zelené 55 cm - Classico od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA pohodlně získáte online za akční cenu. Ceny od 3 739 Kč.