Stojací lampa černá se sametovým odstínem květy zlatá 50 cm – Classico

Classico, robustní stojací lampa s venkovským / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí... více informací »
Stojací lampa černá se sametovým odstínem květy zlatá 50 cm
Značka: QAZQA
4 049 Kč
Ověřit dostupnost
Classico, robustní stojací lampa s venkovským / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí...

Classico, robustní stojací lampa s venkovským / rustikálním vzhledem. Díky černé noze a klasickému provedení se perfektně hodí do venkovského nebo klasického interiéru. Váš obývací pokoj a hala bude vylepšena o Classico! Stojací lampa má celkovou výšku 156,5 cm. Stínidlo má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o maximální délce 180 cm. Stínidlo je zakončeno květinovým potiskem a zlatým vnitřkem. Je to skutečný poutač a poskytuje příjemný světelný efekt ve vašem interiéru! Poskytněte odpovídající světelný zdroj, který se vejde do svítidla E27 (max. 40 W). Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače. Vytvořte si doma útulnou atmosféru s tímto Classico!

Tento akční a ve slevě produkt Stojací lampa černá se sametovým odstínem květy zlatá 50 cm - Classico od oblíbené značky QAZQA můžete získat v aktuální nabídce za nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 4 049 Kč.