Stojací lampa Otis v barvě staré mosazi

Stojací lampa Otis v barvě staré mosazi se stínidlem orientovaným dolů Právě v obytných prostorách tvoří stojací lampy... více informací »
Stojací lampa Otis v barvě staré mosazi
Značka: Lindby
3 705 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Stojací lampa Otis v barvě staré mosazi se stínidlem orientovaným dolů Právě v obytných prostorách tvoří stojací lampy skvělý doplněk k hlavnímu osvětlení. Je to hlavně proto, že mají tendenci vyzařovat útulné osvětlení, které vás vybízí k odpočinku. Totéž platí i pro lampu Otis, kterou lze sice používat také jako čtecí osvětlení, ale lze ji také zapnout namísto hlavního osvětlení. Zakřivené rameno je připojeno ke zbytku konstrukce tak, aby výška stojací lampy mohla být upravena tak, že se tyč posune nahoru nebo dolů. Výšku lze nastavit v rozsahu od 145 cm do 170 cm.Velmi prodávaný produkt Stojací lampa Otis v barvě staré je k dispozici aktuálně tu na stránkách v populární sekci stojací lampy! Podívejte se na parádní zboží z naší sekce ve výprodejové akci. Věhlasná značka Lindby pro své zákazníky dodává top výrobky. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Lindby. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek máte možnost pořídit zrovna u nás v populární rubrice stojací lampy. Nyní můžete najít zlevněné zboží z této rubriky v akci! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Lindby. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Lindby dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty
Kvalitní a velmi žádaný produkt najdete bez obtíží tu na našich stránkách umístěný v sekci stojací lampy! Vyhledejte si parádní produkty z této známé kategorie za výborné peníze.