Stolní lampa Licobus v sofistikovaném designu

Kužel v krychli - stolní lampa Licobus Licobus nabízí neobvyklou, kreativní kombinaci různých tvarů, s nimiž lze stolní lampu z... více informací »
Stolní lampa Licobus v sofistikovaném designu
Značka: ZIJLSTRA
1 164 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Kužel v krychli – stolní lampa Licobus Licobus nabízí neobvyklou, kreativní kombinaci různých tvarů, s nimiž lze stolní lampu z patinovaného stříbra použít jako dekorativní přídavný světelný zdroj pro útulné salonky. Stínidlo se skládá z kuželu, který nabízí prostor pro lampu E27. Světlo nechává svítit vnitřek kužele a dopadá také na vzpěry vnější krychle. To je omezeno pouze na jeho okraje, které jsou tvořeny ocelovým rámem. Povedený výrobek můžete dostat snadno tady na stránkách v kategorii světla na parapety. Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této populární sekce za výborné peníze. Známý dodavatel ZIJLSTRA má na skladě top produkty. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od výrobce ZIJLSTRA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Zcela unikátní kus Stolní lampa Licobus v sofistikovaném designu je k sehnání bez problémů u nás umístěný v sekci světla na parapety. Podívejte se na kvalitní kousky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Tato vyjímečná značka ZIJLSTRA vás obohatí o top výrobky. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele ZIJLSTRA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt Stolní lampa Licobus v máte možnost nakoupit bezstarostně na webu v kategorii světla na parapety! Vyberte si oblíbené produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Oblíbená značka ZIJLSTRA pro vás připravuje vynikající zboží
Velmi prodávaný produkt Stolní lampa Licobus v sofistikovaném designu jde sehnat přímo na našem webu v populární kategorii světla na parapety! Vyhledejte si podobné produkty z této populární sekce za nejnižší cenu!