+420 725 500 323 

Po-Pá 9:00-18:00

Výrobce:Kare Design

Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom

4 424 

Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom od renomovaného výrobce Kare Design za skvělou cenu 4424.00 CZK. Nakupte výhodně u nás v kategorii Kategorie | Svítidla | Stolní lampy a lampičky. Značka Kare Design dává záruku vysoké kvality a moderního stylu.

Katalogové číslo: 896672 Kategorie:

Popis

Kvalitní Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom od známého výrobce Kare Design. Extravagantní, nepřehlédnutelná, jedinečná. Tahle stolní lampa vám nejen skvěle poslouží v kterékoli místnosti vašeho domova, ale ještě u toho bude vypadat naprosto neodolatelně. Nebojte se výrazného designu, tenhle risk se vám tisíckrát vrátí!

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší. Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom za cenu 4424.00 CZK vás nezklame. Pořiďte si svítidlo od výrobce Kare Design výhodně. Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom:

  • Název: Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom
  • Cena: 4424.00 CZK
  • Výrobce: Kare Design
  • Kategorie: Kategorie | Svítidla | Stolní lampy a lampičky
  • Katalogové číslo: 896672

Brand

Kare Design

Značka Kare Design nabízí unikátní nábytek, doplňky a originální svítidla, kterým rozhodně nechybí fantazie a originalita. Dokonale přetváří interiér v unikátní místo s hřejivým srdcem a duší. Doplňky jsou v zajímavých tvarech, z vysoce kvalitních materiálů, precizně zpracované a nadčasové. Tahle značka dobře ví, co dělá.

Stolní lampa v chromové barvě Kare Design Mushroom

4 424 

envelopecartphone-handsetmap-marker linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram