Stolní levitující lampa ve tvaru Měsíce Gingko Moon Walnut

Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato levitující smart lampa... více informací »
Stolní levitující lampa ve tvaru
Značka: Gingko
4 490 Kč
Ověřit dostupnost
Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato levitující smart lampa...

Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato levitující smart lampa inspirovaná samotným Měsícem. Fascinující iluzi „vznášení“ nad dřevěnou základnou vytváří silný vestavěný magnet. Svítící Měsíc se dokonce pomalu otáčí stejně jako ten skutečný.

Měsíční svítidlo má dokonce texturovaný povrch, stejně jako měsíční krátery. Vyzařuje mírné světlo, které váš pokoj prostoupí harmonickou atmosférou nočního nebe.

Dobré vědět
• základna je vyrobena z pravého ořechového dřeva
• Nabíjecí adaptér je součástí balení
• 3 světelné módy: teple bílý, bílý, teple žlutý
• měsíční lampa je vyrobena z rozložitelného a bezpečného materiálu PLA


Unikátní a oblíbený produkt Stolní levitující lampa ve tvaru Měsíce Gingko Moon Walnut můžete najít právě tady u nás v populární sekci svítidla! Podívejte se na ještě jiné kusy ve zmíněné kategorii za parádní cenu! Máme toho více, u nás totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Gingko. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Unikátní produkt Stolní levitující lampa ve tvaru Měsíce máte možnost koupit právě nyní tady na webu umístěný v sekci svítidla. Máme pro vás podobné produkty z této rubriky za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky Gingko. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Unikátní a oblíbený produkt Stolní levitující lampa ve tvaru Měsíce Gingko Moon máte možnost najít v pohodě na stránkách v oblíbené rubrice svítidla. Získejte zlevněné kusy ve zmíněné kategorii za akční cenu!

Tento akční a ve slevě produkt Stolní levitující lampa ve tvaru Měsíce máte možnost získat nyní tady na našem webu v populární kategorii svítidla. Mrkněte na nové produkty ze zmíněné rubriky v akci. Populární výrobce Gingko vám představuje velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se sami!

Tento kvalitní a levný produkt máte možnost dostat rovnou na webu v oblíbené sekci svítidla! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmiňované sekci ve slevě! To ovšem není vše, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další skvělé produkty od výrobce Gingko. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka Gingko dlouhodobě nabízí top zboží.

Často hledaný výrobek Stolní levitující lampa ve tvaru Měsíce Gingko Moon Walnut od značky se skvělou pověstí Gingko lze pořídit na našich stránkách teď právě v bezva akci. Nyní získáte od 4 490 Kč.