Stropní světlo Gittan, jeden zdroj

Jednoplamenové stropní svítidlo Gittan s betonovým držákem a kovovou příhradovou clonou Stropní svítidlo Gittan se čtvercovou... více informací »
Stropní světlo Gittan
Značka: Euluna
1 294 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednoplamenové stropní svítidlo Gittan s betonovým držákem a kovovou příhradovou clonou Stropní svítidlo Gittan se čtvercovou základnou je dokonalým doplňkem moderního průmyslového podkroví. Vaše obrazovka je svisle otevřený kvádr, jehož boční povrchy jsou pokryty mřížkou v chromové barvě. Střední objímka E27 směřující dolů je také kovová a na vnější straně má dekorativní závit. Plochý šedobetonový kvádr slouží jako montáž na strop a završuje celkový mechanický minimalistický obraz. Ve slevě produkt Stropní světlo Gittan, jeden je k získání teď na webu v rubrice stropni svitidla. Nyní koupíte ostatní produkty z naší kategorie za extra cenu! Přední dodavatel Euluna má k dispozici skvělé výrobky. A tady je důkaz. To však není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky Euluna. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento žádaný produkt Stropní světlo Gittan, jeden zdroj jde sehnat bezprostředně na webu v oblíbené kategorii stropni svitidla. Podívejte se na vyjímečné výrobky ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. Oblíbený výrobce Euluna pro vás vyrábí top zboží. Nové kousky každý den. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další kousky značky Euluna. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný produkt lze koupit právě teď na našem webu v sekci stropni svitidla. Připravili jsme pro vás oblíbené zboží z této sekce za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka Euluna poskytuje vysoce kvalitní zboží. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce další prověřené zboží od značky Euluna. Najdete je níže na této stránce.