Stropní světlo Wood Basic, čtyři zdroje

Čtyřlampové stropní svítidlo Wood Basic s dřevěnou horní částí a kovovými zásuvkami Čtvercový stropní držák vyrobený z... více informací »
Stropní světlo Wood Basic
Značka: Briloner
2 331 Kč2 589 Kč Sleva -9%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Čtyřlampové stropní svítidlo Wood Basic s dřevěnou horní částí a kovovými zásuvkami Čtvercový stropní držák vyrobený z masivního dřeva a k němu připevněné dva kovové držáky, z nichž každý má dvě objímky E27 na malých držácích – to jsou součásti tohoto stropního svítidla, které je stejně vhodné pro použití v obývacím pokoji pro osvětlení chodby. Zásuvky lze otáčet a otáčet a mohou být vybaveny žárovkami do 25 W (nejsou součástí dodávky). Na fotografii je lampa vybavena kulatými lampami se spirálovými LED vlákny, což má obzvláště dekorativní efekt.Tento vynikající produkt Stropní světlo Wood Basic, čtyři zdroje dostanete taky tady u nás v populární rubrice stropni svitidla. Podívejte se na ještě další produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty značky Briloner. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Briloner má na skladě kvalitní sortiment Diskontní kousek Stropní světlo Wood Basic, čtyři zdroje máte možnost koupit lehce tu na našich stránkách v populární rubrice stropni svitidla! Prozkoumejte další produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další skvělé kousky značky Briloner. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento zlevněný kousek Stropní světlo Wood Basic, čtyři zdroje najdete také u nás v populární rubrice stropni svitidla! Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky z této populární sekce za extra cenu. Věhlasný dodavatel Briloner pro své zákazníky prodává vynikající sortiment
Unikátní a žádaný produkt Stropní světlo Wood Basic, čtyři zdroje máte možnost získat aktuálně u nás zařazený v sekci stropni svitidla! Získejte kvalitní produkty z této známé kategorie za outletovou cenu!