Stropní svítidlo Nowodvorski 7527 SOFT LED 60×6 grafit

LED zářivkové svítidlo Nowodvorski 7527 SOFT LED 60x6 v tmavě šedém provedení. Zářivkové svítidlo je zhotoveno z kombinace... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski 7527
Značka: Nowodvorski
2 505 Kč
Ověřit dostupnost
LED zářivkové svítidlo Nowodvorski 7527 SOFT LED 60x6 v tmavě šedém provedení. Zářivkové svítidlo je zhotoveno z kombinace...

LED zářivkové svítidlo Nowodvorski 7527 SOFT LED 60×6 v tmavě šedém provedení. Zářivkové svítidlo je zhotoveno z kombinace kvalitního hliníku a plastu. Využívá jednu LED zářivku typu T8, 11 W – tato zářivka je součástí balení. Svítidlo se ideálně hodí jako osvětlení kancelářských nebo konferenčních prostor. V našem e-shopu najdete i další svítidla z řady SOFT jak v bílé barvě, tak v tmavě šedé barvě graphite, nebo stejná svítidla SOFT jako nástěníky či závěsná svítidla. Většinu Vám nabízíme jak ve variantě LED svítidla tak ve variantě „běžného“ svítidla. TIP: Využijte naši širokou nabídku zboží a dokupte si k produktu i další svítidla ze stejné série.

Tento kvalitní kousek Stropní svítidlo Nowodvorski 7527 SOFT LED 60x6 grafit od dodavatele s dobrým jménem Nowodvorski jednoduše získáte v naší aktuální nabídce až neuvěřitelně levně! Cenově vychází na 2 505 Kč.