Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9682

Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svým rozměrem - 65 cm, je předurčeno jako dominantní... více informací »
Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá
Značka: Nowodvorski
3 495 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svým rozměrem - 65 cm, je předurčeno jako dominantní...

Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON v jednoduchém moderním provedení. Svým rozměrem – 65 cm, je předurčeno jako dominantní osvětlovací těleso pro obytné prostory – chodby, haly, obývací pokje, jídelny.Svítidlo je vhodné také do kancelářských prostor nebo jiných komerčních objektů. Jako materiál je použitý textil PCV, který je i tak odolný a praktický na údržbu. Stropní svítidlo CAMERON využívá LED žárovky E27 (velký závit), max. 25 W, které můžete dokoupit ke svítidlu taktéž v našem e-shopu. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.

Ve slevě výrobek Stropní svítidlo Nowodvorski CAMERON šedá 9682 od populárního výrobce Nowodvorski jednoduše můžete pořídit teď extra výhodně! Nyní zakoupíte za 3 495 Kč.