Stropní svítidlo Temar CLEO 400 CR černá IP54

Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitně opracovaného kovu s plastovým difuzorem. Má vysoké krytí proti vlhkosti, proto je... více informací »
Stropní svítidlo Temar CLEO
Značka: Temar
2 457 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitně opracovaného kovu s plastovým difuzorem. Má vysoké krytí proti vlhkosti, proto je...

Stropní svítidlo CLEO je vyrobeno z kvalitně opracovaného kovu s plastovým difuzorem. Má vysoké krytí proti vlhkosti, proto je vhodné jako centrální osvětlení v koupelnách a nebo v exteriéru. Ve svítidle je zabudován mikrovlnný (HF) senzorpohybu s dosahem až 8 metrů a 360 stupňů. HF čidlo detekuje pohyb i přes sklo a lehké stavební materiály. Do svítidla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky. V naší nabídce najdete i další podobná svítidla, kterými můžete vkusně doplnit Váš interiér. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.

Kvalitní a oblíbený produkt Stropní svítidlo Temar CLEO 400 CR černá IP54 od oblíbené značky se zárukou kvality Temar můžete získat zrovna za skvělou cenu. Akční ceny již od 2 457 Kč.