Stropní ventilátor Seagull s LED žárovkou

Dynamický stropní ventilátor Seagull s osvětlením LED Tento moderní, matně černý stropní ventilátor nejenže poskytuje čerstvý... více informací »
Stropní ventilátor Seagull s LED žárovkou
Značka: Eglo
15 295 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dynamický stropní ventilátor Seagull s osvětlením LED Tento moderní, matně černý stropní ventilátor nejenže poskytuje čerstvý vánek v obývacích a spících pokojích, ale také slouží jako osvětlení místností nebo prostor díky integrované LED svítilně. Vybaveno dálkovým ovládáním. Zahrnuje prodlužovací tyčí (délka 90 cm, Ø 2,65 cm). Funkce Stropní ventilátor Seagull lze ovládat šesti rychlostmi, které lze snadno ovládat pomocí dálkového ovládání. Směr tří křídel je vratný, takže Seagull, který se používá k chlazení v teplé sezóně, může být v zimě použit k tomu, aby se teplý vzduch v místnosti vhodným způsobem rozložil, což vede k účinnému úspoře nákladů na topení. Integrované osvětlení LED poskytuje velmi komfortní osvětlení prostředí energeticky účinným způsobem. Baldachýn je vybaven kuličkovým kloubem a sjezdovým systémem, který zajišťuje bezpečné upevnění na svažujících stropech až do 14°. Technické údaje Spotřeba energie pro každou rychlost: – 3 W při 60 ot./min. – 6 W při 90 ot./min. – 10 W při 120 ot./min. – 19 W při 151 ot./min. – 31 W při 181 ot./min. – 47 W při 202 ot./min. – maximální průtok vzduchu:225,28 m3/min Specifika Vybaveno efektem přírodního větru, seřizováním průtoku vzduchu, které automaticky mění rychlost ventilátoru tak, aby vytvářelo přirozenější vánek. Energetická třída: A+ Exkluzivní produkt Stropní ventilátor Seagull s dostanete teď na našem webu v rubrice stropní ventilátory se světlem! Vyhledejte si zlevněné produkty ve zmiňované kategorii v akci.
Vysoce kvalitní kousek Stropní ventilátor Seagull s je k dostání právě tady na stránkách zařazený v kategorii stropní ventilátory se světlem. Připravili jsme parádní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. Tento výrobce Eglo dlouhodobě vyrábí kvalitní produkty