Syntron Solární halogenový reflektor s čidlem pohybu a soumraku 8W studená bílá

Solární svítidlo nabíjené solárním panelem poskytuje bezplatné osvětlení po celý rok. Díky snadné a rychlé montáži ji... více informací »
Syntron Solární halogenový reflektor s čidlem pohybu
Značka: Syntron
125 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Solární svítidlo nabíjené solárním panelem poskytuje bezplatné osvětlení po celý rok. Díky snadné a rychlé montáži ji můžeme používat na neosvětlených místech bez nutnosti instalace elektřiny. Funguje bez problémů i v zimě a v zamračených dnech, kdy je málo slunce.Snímač pohybu – svítidlo je vybaveno snímačem pohybu, který rozsvítí světlo, když je v dosahu snímače zaznamenána aktivita.Soumrakový senzor – zařízení je vybaveno senzorem, který reaguje na změnu světla a v případě nedostatku světla spustí možnost rozsvícení světla.Solární napájení – solární panel a dobíjecí baterie zajišťují napájení pro bezúdržbové používání zařízení.Vypínač – svítidlo můžete kdykoli zapnout nebo vypnout.Technické specifikace:Nabíjení solárního světlaOdolnost proti povětrnostním vlivůmŠroub a upevňovací kolík jsou součástí dodávkyDoba osvětlení 30 sekundSolární panel: 0,55 W, účinnost 17 %Dobíjecí baterie: 3,7 V 1200 mAHÚhel osvětlení: ~ 120°mCertifikát CERozměry:Výška: 12 cmŠířka: 9,5 cmHloubka: 5 cmSada obsahuje:Nové solární svítidlo se soumrakovým senzoremŠroub a upevňovací kolíkOriginální balení

Další parametry: . . . . . . . . . . Hodně žádaný produkt Syntron Solární halogenový reflektor s čidlem je k dostání mimo jiné tady na našem webu zařazený v rubrice domeno! Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu!