Ten – minimalistické nástěnné světlo, nikl matný

Minimalistická nástěnná lampa Deset Jednoduchá kovová objímka, do které je vložena lampa s paticí E27 - to je nástěnná lampa... více informací »
Ten - minimalistické nástěnné světlo
1 164 Kč1 294 Kč Sleva -10%
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Minimalistická nástěnná lampa Deset Jednoduchá kovová objímka, do které je vložena lampa s paticí E27 – to je nástěnná lampa Ten, kterou lze opticky změnit výběrem lampy. Stejně jako na fotografii lze použít kulatou lampu s čirým sklem, ale jsou možné také LED lampy se saténovým povrchem nebo lampy v jiných tvarech (viz příslušenství). Svítidlo lze také použít jako stropní svítidlo v malých místnostech nebo v případě, že je jich několik.
Tento žádaný produkt Ten – minimalistické nástěnné světlo, nikl můžete najít v pohodě na webu ve známé kategorii nástěnná svítidla! Nyní můžete najít akční produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený výrobce FARO BARCELONA vám může nabídnout skvělý sortiment. Však to vidíte sami! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další prověřené kousky od značky FARO BARCELONA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Akční a ve slevě výrobek máte možnost koupit právě nyní na webu ve známé kategorii nástěnná svítidla! Nyní si můžete koupit zlevněné výrobky z naší rubriky ve slevě. Známý výrobce FARO BARCELONA má na skladě skvělý sortiment. A tady je důkaz! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další skvělé zboží od výrobce FARO BARCELONA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Ve slevě tento produkt Ten – minimalistické nástěnné světlo, můžete získat pohodlně tady na stránkách umístěný v rubrice nástěnná svítidla. Získejte ještě další výrobky z této populární rubriky v akci. Přední dodavatel FARO BARCELONA pro vás vyrábí kvalitní zboží.