Terasové světlo Gardenlight, kulaté, Ø 50 cm

Světelná koule pro zahradní dekorace v různých velikostech - dekorativní světlo Gardenlight Dekorativní svítidlo Gardenlight je... více informací »
Terasové světlo Gardenlight
Značka: Star Trading
6 739 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Světelná koule pro zahradní dekorace v různých velikostech – dekorativní světlo Gardenlight Dekorativní svítidlo Gardenlight je bílá zahradní svítidlo tvaru koule, které má jak malou plochu pro postavení, tak i zemní hrot, který lze připevnit na spodní straně. Stínidlo je vyrobeno z plastu a jeho povrch připomíná světlý kámen. Cele stínidlo vyzařuje světlo z místa, do kterého lze vložit vhodnou žárovku E27 podle vlastního výběru. Žárovka není součástí dodávky a lze ji zakoupit z příslušenství. Svítidlo lze díky dlouhému kabelu použít také na zahradě ve vzdálenosti od domu. Tento kvalitní a žádaný produkt můžete dostat mimo jiné tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii venkovní dekorativní svítidla. Máme pro vás oblíbené výrobky ze zmíněné sekce za rozumné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Star Trading dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží Přesvědčte se sami!

Často hledaný výrobek Terasové světlo Gardenlight, kulaté, Ø 50 cm jde nakoupit zrovna tu na stránkách v sekci venkovní dekorativní svítidla! Najděte si kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu.